Aplikacja Zdrowe zakupy

| Brak komentarzy

Share Button

Rysunek6

Chcę dziś podzielić się z Wami moim odkryciem. Mianowicie jeśli macie smartfona z Androidem, możecie sobie ściągnąć i zainstalować aplikację Zdrowe Zakupy

Do pobrania TUTAJ

Bardzo łatwo możesz sprawdzić, czy Twoje ulubione produkty spożywcze faktycznie są dla Ciebie dobre. A może zawierają same niebezpieczne substancje i kiedy się o nich dowiesz, stracisz apetyt na ukochane chipsy?

Wystarczy:

1. włączyć aplikację,

2. nacisnąć przycisk SCAN

3. wycelować w kod kreskowy.

4. Jest duża szansa, że produkt jest już w bazie i od razu dowiesz się co też np: producent wędliny tam do niej dorzucił.

5. Jeśli produktu nie ma, możesz sam/a wpisać zawartość wg opakowania i również zostaną wyszczególnione szkodliwe substancje.

Aplikacja ma naprawdę przyjemny interface, jest intuicyjna i przyjazna użytkownikom. W bazie znajduje się już dużo różnych produktów i cały czas jest uzupełniana przez użytkowników. Każdy może przyczynić się do jej rozwoju. Korzystam już dłuższy czas ze Zdrowych Zakupów i uważam, że jest to naprawdę potrzebna rzecz, zwłaszcza osobom dbającym o zdrowie swoje jak i swoich dzieci.

W dzisiejszych czasach wielu producentów żywności oszukuje nas w żywe oczy i jeżeli możemy coś zrobić, aby nie dać się nabrać i to w tak prosty sposób, warto!

PS: Ilustracje pochodzą z materiałów udostępnionych przez autora na stronie Google Play. Artykuł nie jest sponsorowany, uważam, że warto wspierać pożyteczne akcje, a sama aplikacja wg mnie jest bardzo potrzebna. No i darmowa.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone znakiem *